logo-big.png, 7,5kB
"Dejme našim energiím zelenou"
pozadi

O projektu

Základní myšlenkou projektu Data-Energy je archivace dat, spojených se spotřebou různých médií, ať již se jedná o el.energii, plyn, vodu či cokoliv jiného.
Cílem je umožnit uživateli mého webu, aby si mohl zapisovat stavy jednotlivých měřidel a případně sledovat spotřebu, tak jak se vyvíjí v průběhu roku, či nekolika let. Nepodařilo se mi žádný takový software najít a proto jsem se rozhodl pro tento projekt - podle hesla "jaký si to uděláš, takový to máš".

Cílem je postupně přidávat funkce, které umožní lépe pracovat se zapsanými daty, porovnávat je s jinými obdobími či dokonce s jinými uživateli.
Je pouze na Vás, zda se přidáte a také si svoje data "uschováte" na tento web, kde se Vám neztratí a budete je mít dostupná odkudkoliv na světě.

Tato služba je zdarma, alespoň do té doby, pokud budu schopen to finančně utáhnout. (hosting, doména, spolupracovníci - to vše něco stojí)
Mohu ovšem zaručit, že ukládání dat a základní statistiky budou zdarma vždy.

O mně

Data-Energy
Aleš Müller
Braníškov 10
664 71 Veverská Bítýška
Česká republika

- PŘIHLÁŠENÍ -INFORMACE


NOVINKY

  • Prosím omluvte dočasnou nefunkčnost, máme trošku problémy s doménou, stojí nás to nějaké peníze, tedy ne jen doména ale i hosting.
  • Věnujte pozornost nastavení Typu zápisu hodnot - tedy jestli chcete mít referenční den první či poslední den v měsíci.
  • Verze 1.4 beta uvolněna - bůh mne ochraňuj :-) Pokud Vám něco hned nepojede, koukněte se nejprve do nastavení. Dík.
  • Nová verze ! Světlo světa spatřila dlouho testovaná verze D.E.M.I, tedy verze s číslem 1.4! Zatím jen pro testery...
  • Opravil/změnil jsem odesílání aktivačních emailů, tak snad už opravdu dojdou každému.